Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Pus

Tag: pus

Ngjarje e rëndë! Familjarët gjejnë të vdekur 74-vjeçarin brenda në pus

Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në Fier. Një 74-vjeçar, i cili ishte duke punuar ka rënë aksidentalisht në pus, e për...

Në cilin pus do të hidhnit monedhën? Zbuloni atë që duhet...

Ju keni 6 puse si alternativë para jush dhe vetëm 1 monedhë për të hedhur. Në cilën pus do e hidhni monedhën tuaj? Nëse...
SiteLock