Sunday, January 29, 2023
Home Tags Punonjesja

Tag: punonjesja

SHBA/ Vritet për 100 dollarë punonjësja në një fast food, grabitësi...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur brenda një Fast Food-i në Nju Jork dhe gjithçka është filmuar nga kamerat e sigurisë. Një person i maskuar...
SiteLock