Thursday, February 9, 2023
Home Tags Punonjes

Tag: punonjes

E rëndë në Himarë/ Punonjësi i OSHEE rrëzohet nga shtylla e...

Një ngjarje aksidentale me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Himarë. Mësohet se 37-vjeçari me inicialet S.P., punonjës i OSHEE,...

Google pushoi nga puna 80 punonjës në dy vite, spiunuan përdoruesit

Rreth 80 punonjës të Google janë pushuar nga vendi i punës në dy vitet e fundit për keqpërdorim të dhënave dhe mjeteve të kompanisë. Kjo...

Rama zbulon planin për punonjësit e hoteleve: Do të vaksinohen pas...

Në përfundim të vaksinimit të të moshuarve mbi 70-vjeç, pas vajzave dhe grave që punojnë në fasoneri do të vaksinohen punonjësit e hoteleve. Lajmin e...

Punonjësit e Vatikanit që refuzojnë vaksinën Covid-19, mund të pushohen nga...

Vatikani iu bëri me dije punonjësve të saj se ata mund të humbin punën nëse refuzojnë të vaksinohen kundër Covid-19. Një dekret i nënshkruar nga...

‘Furtunë’ në komisariatin e Tropojës, përfundojnë në pranga dy zyrtarë të...

Sipas njoftimit të SHÇBA, ditën e sotme janë arrestuar për 2 punonjës policie në komisariatin e Tropojës të dyshuar për “Shpërdorim detyre” dhe “Falsifikim...

Shokuese/ Vritet futbollsti premtues ndërsa ndihmonte një postier

Një futbollist 16-vjeçar që shihej si e ardhmja e futbollit irlandez, u vra në rrugët e Dublinit ditën e martë ndërsa përpiqej të ndihmonte...

Basha në Lezhë: 200 mijë lekë kompanive, për çdo punonjës që...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte sot në një fasoneri në Lezhë. Gjatë bisedës me administratoren Brunilda Shytaj, Basha u njoh me situatën...

Gjonaj jep lajmin për të gjithë punonjësit e policisë së burgjeve:...

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, përmes një video-mesazhi publik ka dhënë lajmin e mirë për të gjithë punonjësit e Policisë së Burgjeve sa i...

4 arsyet pse punonjësit e talentuar nuk e arrijnë plotësisht potencialin...

Pavarësisht se sa i talentuar mund të jetë dikush, nuk ka asnjë garanci që talentet e tyre do të përkthehen në performancën më të...

Tërhiqte pensionet e qytetarëve dhe i mbante për vete, arrestohet ish-punonjës...

Një 48-vjeçar nga Gjirokastra, ish-punonjës i Postës është arrestuar nga policia, pasi ishte shpallur në kërkim për veprën penale  “Vjedhje duke shpërdoruar detyrën”. Shërbimet...
SiteLock