Thursday, February 9, 2023
Home Tags Punonjes policie

Tag: punonjes policie

U arrestuan menjëherë pas protestës së parë për Klodianin, Gjykata e...

Gjykata e Tiranës ka dhënë pak minuta më parë vendimin për tre organizatorët e protestave. R. P, A. K dhe V. K janë tre...

I infektuari i 9 me COVID-19 në Durrës punonjës në Polici,...

I infektuari i sotëm në Durrës që e çon në 9 numrin e të prekurve me COVID-19 në këtë qytet, punon në drejtorinë e...

Të implikuar në kontrabandimin e mallrave, SHÇBA arreston dy punonjës policie

SHÇBA ka ndaluar 2 punonjës policie, të dyshuar si të implikuar në kontrabandë me mallra në Pikën e Kalimit Kufitar të Gorricës. Po ashtu janë...
SiteLock