Thursday, February 9, 2023
Home Tags Punime

Tag: punime

‘S’ka kohë për pushim’, Balla i ‘futet punës me kokë’ dhe...

Deputeti socialist, Taulant Balla teksa po inspektonte punimet në një aks rrugor në Elbasan, vendosi të ndihmojë duke i “hyrë punës me kokë” . I...

Rama ndan pamjet nga një tjetër investim: Nuk pushon puna në...

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë pamjet nga kantieri i ndërtimit në gjimnazin “Sami Frashëri” në Tiranë. Postimi i Ramës MIRËMËNGJES dhe me punën që nuk pushon për...

Kryebashkiakja Emiriana Sako inspekton punimet: Po kryhen një sërë investimesh në...

Kryebashkiakja Emiriana Sako ka shpërndarë një shënim në facebook ku shkruan se në Durrës vijojnë investimet. Sako ka inspektuar punimet për rikonstruksionin e rrugës “Tepelena”...

Realizohen 48% e punimeve për ndërtimin e Urës së Tapizës, Rama:...

48% e punimeve për ndërtimin e Urës së Tapizës, pjesë e rrugës nacionale Tiranë-Shkodër, kanë përfunduar. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi...

Rindërtimi i spitalit pediatrik të Elbasanit, Rama: Punimet po ecin me...

Rindërtimi i spitalit pediatrik të Elbasanit po ecën me rimte të shpejta dhe brenda vitit 2021 pritet që të ketë përfunduar dhe të jetë...

Kryeministri Rama ndan lajmin FANTASTIK: Do ndodhë pas 4 muajsh

Kryeministri Edi Rama është shprehur se ndërtesat e reja në Thumanë pas tërmetit do jenë gati brenda 4 muajsh. Postimi i Ramës Thumana e rikrijuar pas...

Rama nxjerr pamjet me dron: Ja ecuria e punimeve për Unazën...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e kapura me dron duke treguar ecurinë e punimeve për Unazën e Madhe, në zonën që njihet ndryshe si “Astiri”. Kreu...

Rama në Vlorë: Së shpejti nis puna për tre portet e...

Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë vizitës së tij në Vlorë inspektoi situatën aktuale të punimeve për Parkun e Shtëpisë së Pavarësisë. “Po ecin me...

Nis puna në Mbikalimin e Fllakës/ Kryqëzimi i ri lehtëson lëvizjen...

Ka filluar puna te Mbikalimi i Fllakës për ndërtimin e një kryqëzimi në disnivel në mënyrë që të krijohet akses në autostradë duke i...

Publikon pamje nga shtrimi i rrugëve, Braçe: Zgjedhjet mbaruan, punët vazhdojnë

Zëvëndëskryeministri Erion Braçe ka publikuar disa pamje nga shtrimi i rrugëve në zonën e Divjakës. Braçe shkruan se punët vazhdojnë edhe përse zgjedhjet kanë...
SiteLock