Thursday, January 26, 2023
Home Tags Puka

Tag: puka

Zhduket ish-gjyqtari dhe biznesmeni i njohur, pak ditë më parë iu...

Janë zbardhur detaje lidhur me makinën e djegur që u gjet në datën 8 janar në autostradën Gjegjan-Reps në Pukë. Mjeti tip “Skoda Fabia”...
SiteLock