Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Publiku

Tag: publiku

Kuvendi zhvilloi takimin e rradhës së Rrjetit Kombëtar për Edukimin Ligjor...

Kuvendi i Shqipërisë nën drejtimin e zëvendeskryetares znj. Vasilika Hysi zhvilloi takimin e rradhës së Rrjetit kombëtar për edukimin ligjor të publikut, të ngritur...

Arilena në skenë, publiku në këmbë – shkodrania emocionohet nga pritja...

Arilena Ara ishte ndër këngëtaret e para që interpretoi në natën finale. Arilena Ara ishte këngëtarja e radhës që doli në skenë për të performuar...

Peter Handke dhe ledhatimi i publikut

Nga Norbert Mappes-Niediek/dw Për Serbinë asnjë fjalë. E përse vallë? Peter Handke në fjalimin me rastin e marrjes së Nobelit foli për atë...

Eneda Tarifa shpallet fituese e “Kënga Magjike 2019”, Publiku çohet në...

Mbrëmë deri në mesnatë u mbajt nata finale e festivalit të këngës “Kënga Magjike 2019”. Fituesja e çmimit kryesor u shpall Eneda Tarifa me...
SiteLock