Thursday, February 9, 2023
Home Tags Psikologet

Tag: psikologet

Psikologët i dërgojnë letër ministres Manastirliu, kjo është kërkesa urgjente që...

Urdhri i Psikologut i ka dërguar një letër ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe drejtueses së Komitetit Teknik të Ekspertëve Mira Rakacolli, ku kanë...

​Ëndrrat që nuk duhet të injorohen/ Zbuloni kuptimet e tyre

Për shekuj me radhë, njerëzit janë përpjekur të interpretojnë kuptimin e ëndrrave, ndërsa shkencëtarët kanë bërë kërkime të jashtëzakonshme në këtë fushë. Onirologjia është fusha...

Çfarë sugjerojnë psikologët për të shmangur stresin gjatë këtyre ditëve

Për shumë njerëz është tejet e vështirë që gjatë këtyre ditëve të qëndrojnë të qetë ndërsa marrin informacione pa fund rreth përhapjes së koronavirusit....
SiteLock