Friday, January 27, 2023
Home Tags Psikiatrja

Tag: Psikiatrja

Psikiatrja flet për ngjarjen e rëndë ku humbën jetën nënë e...

Për ngjarjen që tronditi vendin pak ditë më parë ku u gjetën pajetë nënë e bijë në banesën e tyre, për psikiatren Ariana Rreli...

Psikiatrja: Ankthi është normal, duhet t’i rikthehemi gjërave të përditshme

Psikiatrja Arjana Rreli,dha disa këshilla mbi atë që duhet të bëjmë pas tërmetit të fortë që goditi vendin tonë përpara 3 ditësh dhe pasgoditjeve...
SiteLock