Thursday, February 9, 2023
Home Tags PSG

Tag: PSG

Ironia e fatit! Ancelotti, Tuchel dhe Emery, shkëlqejnë në Champions pas...

Është ironia e fatit. Dhe mbi të gjitha, ironia e Champions League tani pa një skuadër franceze, por edhe paradoksin i PSG-së, që vazhdon të...

Tifozët e PSG-së fyerje për lojtarët dhe drejtuesit e klubit, në...

Gjatë natës, nga e diela deri të hënën, në muret e qendrës stërvitore të PSG-së në “Camp des Loges” janë mbushur me parrulla. Këto mbishkrime...

Çmenduri tek PSG-ja, shikoni sa shpenzojnë francezët për pagat e lojtarëve

Gazeta franceze “L’Equipe” ka zbuluar shpenzimet marramendëse të Paris SG-së në lidhje me pagat në klubin që kryeson kampionatin francez. Sipas gazetës franceze në fjalë,...

Marrëveshje totale Real-Mbappe, sulmuesi do të bëhet futbollisti më i paguar...

Ndërsa në Europë po pritet të mbyllet merkato e janarit, nga Gjermania vijnë lajme që mund të trazojë merkaton e ardhshme të verës: sipas...

Morata gati të lërë Juventusin pas Superkupës me Interin, ja objektivat...

Alvaro Morata do të lërë Juventusin brenda muajit janar dhe për këtë klubi bardhezi po mendon për zëvendësuesin ideal. Spanjolli do të lirohet vetëm...

“Vrasës! Na infektove Mesin!”, e gjithë Argjentina kundër DJ të njohur....

Klubi i PSG konfirmoi dje se Lionel Mesi ishte një nga katër lojtarët që kishin rezultuar të infektuar me COVID-19 pas testeve që u...

I ra shorti ndaj PSG në kupë, çmenden lojtarët e ekipit...

Kupa e Francës është gjithashtu shpesh skena e sfidave të pazakonta dhe të papritura midis gjigantëve të Ligue 1 dhe disa ekipeve provinciale. Shorti...

Mançester Siti- PSG luftë për kreun e Grupit A, publikohen formacionet...

Në grupin A kemi një super ndeshje midis Mançester Sitit dhe PSG-së. Skuadrat i ndan vetëm një pikë me njëra tjetrën dhe kjo ndeshje...

PSG-ja përgatit hakmarrjen ndaj Realit të Madridit, kërkon t’i marrë kapitenin

Portali “Le10Sport” ka bërë me dije se presidenti i PSG-së, Naser AlKelaifi ëndërron dhe është i vendosur që të bëjë gjithçka për të sjellë...

Si mos të mjaftonte ndarja me Uandën, Ikardi është gati të...

Ndarja e Mauro Ikardit me Uanda Narën është kthyer në një telenovele jo vetëm për tifozët, por dhe për PSG-në. Klubi parisien po ndjek me...
SiteLock