Thursday, June 30, 2022
Home Tags Ps

Tag: ps

Gjekmarkaj ironizon festën e ditëlindjes së PS: Babo gjeti kohë për...

Deputeti i PD-së, Agron Gjekmarkaj ka ironizuar festën e ditëlindjes së 31 të Partisë Socialiste. REAGIMI Babo tanimë u kthye në Lider historik !! Shqipëria mbrëmë pat...

Pakti PS-Opozitë për President konsensual drejt dështimit? Ja ku po ndahen...

Pa u bërë 48 orë nga arritja e një marrëveshje publike mes PS-së dhe Opozitës për mënyrën se si duhet zgjedhur Presidenti, pakti mes...

Altruizmi i mazhorancës që po shpërdorohet nga opozita

Nga Altin Ketro Kuvendi i Shqipërisë e dogji raundin e parë të votimit të kandidatit për President të Republikës, pikërisht sepse nuk pati një kandidaturë...

Deputeti i PS propozon Gramos Ruçin për president të Republikës

Zbulohet emri i parë i propozuar për kandidat për president. Deputeti i Partisë Socialiste Etjen Xhafaj bën publike propozimin e tij në zarfin me...

Rama: Do mbajmë gojën qepur sa herë institucionet e drejtësisë t’i...

Kryeministri Edi Rama ka theksuar sërish se nuk do të mbrojnë askënd që ka llogari të hapura me drejtësinë, edhe nëse institucionet afrohen në...

Sondazhi: Enkelejd Alibeaj kalon Bashën si lideri më i pëlqyer, Meta...

Mes figurave politike kryesore në vend, më i pëlqyeri mes shqiptarëve është Kryeministri Edi Rama (44,8%). Pas tij, shqiptarët pëlqejnë më shumë kryebashkiakun e Tiranës,...

Andi Bushati: Zgjedhja e presidentit, edhe më tallëse se anketimi për...

Analisti Andi Bushati e konsideron si qesharake dhe tallëse, procedurën e ndjekur nga mazhoranca për zgjedhjen e presidentit të ri. Në emisionin “Shock” në “Euronews...

Zgjedhjet në PS/ Gjiknuri mbledh grupin e punës: Ristrukturimi do t’i...

Damian Gjiknuri ka shpërndarë një foto nga mbledhja e grupit të punës për zgjedhjet brenda partisë. Gjiknuri shkruan se ristrukturimi në çdo nivel do...

Emërohet drejtori i DPSHTRR Durres, ja emri surprizë që zëvëndëson Emiljan...

Sipas burimeve te portalit Bulevard News ditën e djeshme z.Xheni Beqaj është emëruar drejtori i ri i DPSHTRR Durres, vend i cili u mbante...

PD e Elbasanit kundërshton emërimet e Berishës: Po përçajnë demokratët

Kryetari aktual i Partisë Demokratike për degën e Elbasanin, Eugen Isai në një konference për mediat ka kundërshtuar riorganizimin që po bën Sali Berisha...
SiteLock