Saturday, January 28, 2023
Home Tags Ps lsi

Tag: ps lsi

Edi Rama nxjerr videon, dhe i bën kërkesën urgjente Bashës: Nuk...

Kryeministri Edi Rama me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka hedhur akuza ndaj kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Rama i kërkoi...

Ministri i Ramës tregon partinë që kreyministri sheh si kundërshtare reale:...

  Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi është shprehur se kryeministri Edi Rama sheh kundërshtare te vërtetë të mazhorancës, PD-në. Çuçi u shpreh se me lojëra...

Përplaset PS me LSI për emrat. Në Durrës rrezikohet koalicioni

Nga Xhevo Gradica / Është vënë në pikëpyetje koalicioni mes dy aleatëve më të mëdhenj tek e majta qeverisëse në Durrës. Shkak për këtë...

PS-LSI ndajnë zyrtarisht drejtoritë në Durrës. Shumë shpejt lista e emrave...

Nga Xhevo Gradica / Dy aletatët kryesorë në koalicionin qeverisës kanë vendosur t’i japin fund ndarjes së mandateve lokale për postet drejtuese në ndërmarrje...

PS dhe LSI, asnjë marrëveshje për drejtorët në Durrës. Kaos emrash...

Vazhdon lufta e nervave në selitë respektive të koalicionit fitues të zgjedhjeve të 23 qershorit për qytetin e Durrësit. PS-ja këmbëngul se është ajo...

Me dhembje koke aleanca PS-LSI në Durrës. Nisin ndarjet e karrigeve

Nga Xhevo Gradica / Marrëdhëniet e PS me LSI në Durrës vijojnë të jenë në stadin e ftohtë në një kohë që LSI po synon...
SiteLock