Saturday, December 3, 2022
Home Tags Ps durres

Tag: ps durres

Hapni Linkun dhe votoni! Sondazhi i Gazetës Bulevard për zgjedhjet vendore...

Sondazh i Gazetes Bulevard për zgjedhjet vendore ne qytetin e Durresit. Votoni me poshte !

Nisin lëvizjet në PS e Durrësit për zëvendësimin e drejtorëve. Ja...

PS duket se motorët i ka ndezur jo vetëm në nxjerrjen e kandidatëve po edhe në dryshimin e drejtorëve në Durrës. Burime nga PS...

PS e Durrësit, funeral për të zgjedhur një kryetar varrimesh

U zhvillua sot procesi i votimit për zgjedhjen e kreut të Partisë Socialiste Durrës. Për këtë post kandidati i vetëm është Luan Zaza, pas tërheqjes...

Ardit Kërtusha tërhiqet nga gara për kreun e PS së Durrësit,...

Ardit Kërtusha, emri më i lakuar në Durrës si kandidati potencial kundër kreut aktual Luan Zaza në zgjedhjet e reja për PS e Durrësit,...

Gara në PS e Durrësit shkon drejt barsaletës. Ish komunalisti është...

PS e Durrësit është duke u keqpërdorur si shembull për konkurencë të "ndershme". Vetëm tre ditë më parë, u legalizuan dy kandidaturat për kreun...

Nis rebelimi socialist. Drejtorët e emëruar nuk përfaqësojnë të majtën, po...

Fitorja e thellë e socialistëve në zgjedhjet e 23 qershorit të vitit të kaluar katër muaj pas marrjes së pushtetit ka humbur jo vetëm...

PS në Durrës mban peng Drejtorinë Arsimore Rajonale. Shkaku, qindra sms...

Nga Xhevo Gradica / Ka një javë që një pjesë e antarësisë së PS mbajnë peng çështjen e përcaktimit përfundimtar të emrit të...

PD, Ja ata që na sollën humbjen

Nga Xhevo Gradica / Kanë nisur të artikulohen gjithnjë e më shumë emrat e përgjegjësve kryesorë në humbjen e fushatës së PD. Dhjetra ankesa e...

Ekipi durrsak i Rilindjes takim madhështor me banorët e lagjeve 12...

Ekipi durrsak i Rilindjes ka zhvilluar një takim entuziast në një shesh të tejmbushur me banorët e lagjeve 12 dhe 16 të Durrësit. Në takim merrnin pjesë pjestërat e...

Tregtarët e tregut industrial Durrës i japin mbështetjen e tyre kandidatëve...

Pjesëtarët e skuadrës së Rilindjes në Durrës Klodiana Spahiu, Ilir Beqaj dhe Esmeralda Shkjau kanë zhvilluar takime me tregtarët e tregut industrial të Durrësit....
SiteLock