Thursday, February 9, 2023
Home Tags Ps durres ne manze

Tag: ps durres ne manze

Ekipi durrsak i Rilindjes takim entuziast me banorët e Manzës

Ekipi durrsak i Rilindjes ka zhvilluar një takim madhështor me banorët e Manzës që mbushnin sheshin në mbështetje të Rilindjes dhe të PS. Në...
SiteLock