Saturday, February 4, 2023
Home Tags Ps akuza

Tag: ps akuza

Shkarkimi i Metës, Berisha e merr në mbrojtje dhe kërcënon Ramën:...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar nismën e Partisë Socialiste për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shprehet se e...
SiteLock