Friday, January 27, 2023
Home Tags Prrenjas

Tag: prrenjas

Përfshihen tre makina në aksident, raportohet për disa të plagosur

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme. Aksidenti ndodhi më afërsi të qytetit të Prrenjasit, në aksin kombëtar që lidh këtë qytet me Librazhdin. Raportohet se...

Balla nga Prrenjasi: Përballë kemi Lulin të veshur si Sali dhe...

Në mbledhjen me Asamblenë Socialiste të Bashkisë Prrenjas, sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla tha se në zgjedhjet e 2021 shqiptatër nuk kanë...

Aksident i frikshëm, makina del nga rruga dhe përplas për vdekje...

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë pasdite në Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur afër një shkolle të mesme në këtë qytet....

Dy ditë më parë u paraqit me simptoma gripi dhe temperaturë...

Një ngjarje e rëndë raportohet ditën e sotme në Prrenjas, ku bëhet me dije se ka ndërruar jetë një 28-vjeçari. Nga informacionet paraprake, pacienti është...
SiteLock