Saturday, January 28, 2023
Home Tags Provokuese

Tag: provokuese

FOTO/ Provokuese nga shtrati, Beatrix Ramosaj pozon me reçipeta

Këngëtarja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes falë fotografive të saj. Beatrix Ramosaj është shfaqur joshëse në imazhin e fundit që ka postuar. Ajo është...

Këngëtarja shqiptare sfidon temperaturat, shfaqet me bikini në mes të borës

Këngëtarja e njohur, Vesa Smolica, është një figurë mjaft e dashur për publikun. Me zërin dhe projektet e saj muzikore ajo ka arritur të...

Modelja e njohur ndez rrjetit me fotot provokuese

Ajo është një nga modelet më të njohura të fitnessit, me një trup perfekt. Katelyn Runck ka një bark të sheshtë me plot muskuj dhe...

Madona edhe 62-vjeçe ia del të provokojë me foton e nxehtë

Madonna edhe pse 62 vjeçare, nuk njeh fare limite. Madonna vazhdon të gjejë mënyrën se si të marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet...
SiteLock