Sunday, January 29, 2023
Home Tags Provokime

Tag: provokime

FOTOT: Trejsi Sejdini “tërbon” rrjetin me pozat seksi

Ish miss universe Albania, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të momentit. Bukuroshja nga Elbasani ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar disa foto...

Provokimi i Petkoviqit për Albin Kurtin kishte qëllim destabilizimin e vendin...

Mosarritja e një marrëveshje për njohje reciproke i ka jep hapësirë shtetit të Serbisë që të vazhdojnë provokimet e tyre për shtetin e Kosovës. Edhe...

Mjaft dhunës, ja 10 JO që u duhet kushtuar më shumë...

Për fat të keq, dhuna shpesh nuk raportohet sepse ndodh brenda shtëpisë dhe nga ana e partnerit, i cili në vend të kësaj duhet...

Presidenca reagon ashpër ndaj Vuçiç: Çdo provokim ndaj paqes në rajon,...

Presidenca i është përgjigjur ashpër deklaratave të presidentit serb Aleksandër Vuçiç, i cili mohoi një ditë më parë masakrën e Reçakut. Përmes zëdhënësit Tedi...
SiteLock