Friday, January 27, 2023
Home Tags Protokolli

Tag: protokolli

Ish-deputeti kritikon Ministrinë e Shëndetësisë: Shteti duhet të japë falas maskat

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka reaguar nëpërmjet një statusi në Faebook, në lidhje me situatën e pandemisë në vend, ku nuk...

Spanja ratifikoi Protokollin për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në NATO

Para disa minutave ka ndodhur momenti i shumëpritur historik për Maqedoninë dhe senati spanjoll ka ratifikuar Protokollin për anëtarësimin tonë në NATO. Edhe pse ka...
SiteLock