Thursday, January 26, 2023
Home Tags Protete

Tag: protete

Tensione në Durrës, protestuesit i kanë vënë flakën dekorimeve të bashkisë

Në qytetin e Durrësit protestuesit janë mbledhur në qendër të qytetit dhe i kanë vënë flakën dekorimeve të bashkisë për festat e fundvitit. Mijëra të...
SiteLock