Saturday, February 4, 2023
Home Tags Protestojne banoret e 5 majit

Tag: protestojne banoret e 5 majit

Banorët e ‘5 Majit’ kalojnë ditët e ftohta në rrugë, ...

Banorët e banesave që janë prishur ose pritet që të prishen në zonën e 5 Majit dhe në Laprakë në Tiranë, kanë kaluar ditët...

Banorët e ‘5 Majit’ apel Veliajt: Mos na kërcëno, se do...

Banorët e lagjes ‘5 maj’ në Tiranë po vijojnë me rezistencën e tyre për mbrojtjen e banesave, teksa ditën e sotme u shprehën se...
SiteLock