Monday, February 6, 2023
Home Tags Protesta

Tag: protesta

Luçiano Boçi lë pa fjalë Arian Çanin: Do të ketë mbi...

Partia Demokratike do të mbajë një protestë në datën 7 korrik. I ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit", nënkryetari i kësaj partie, Luçiano Boçi, deklaroi...

Gruaja që shtyu Nënë Lizën në protestë, nënë e dy fëmijëve...

Protesta e djeshme kundër rritjes së çmimeve u shoqërua edhe me një incident mes vetë protestuesve. Një grua shtyu për ta alrguar Nënë Lizën...

Fatos Lubonja komenton protestat: Shqiptarët, të vetmit në Europë që protestojnë

Fatos Lubonja thotë se shpërthimi i protestave erdhi si pasojë e akumulimit të zemëratës qytetare. Sipas Lubonjës në asnjë vend të Europës nuk ka...

Forcat e Putinit prangosin mijëra protestues që kundërshtojnë luftën në Ukrainë

Rreth 3 mijë e 500 protestues kundër luftës në Ukrainë thuhet se janë arrestuar gjatë kësaj dite në të gjithë Rusinë. Lajmi është bërë...

Protesta e banorëve të Paskuqanit: Rama të japë zgjidhje, më mirë...

Banorët e Paskuqanit janë ngritur në protestë për shkak të një projekti të madh nga Bashkia e Tiranës, që rrezikon të shembë shtëpitë e...

Banorët e Paskuqanit në protestë: Po bëhet ‘genocid’, rrezikohen mbi 100...

Ne jemi penalizuar nga Agjencia e Legalizimeve nga shtëpia. Në datë 29 na ka ardhur urdhri që jeni të përjashtuar nga legalizimi. Na kanë...

Ngritje e çmimeve/ Protestë në Kosovë: Albin mashtruesi, paga mjerane, fatura...

“Albin rrenci”, “Albin mashtruesi” qytetarët kanë filluar të brohorasin të revoltuar në protestën e të shtunës në sheshin e Zahir Pajazitit, teksa mbanin pankarta...

Protesta para Kuvendit/ Banori: Pse nuk vjen Lul Bukuroshi te...

Një prej protestuesve të zonës së Laprakës  që i është shembur shtëpia i është drejtuar Lulzim Bashës, si kryetar i opozitës që të vijë...

Alibeaj: Berisha, nxitësi dhe planifikuesi i dhunës në PD

Nënkryetari i PD, Alibeaj, ka ngritur akuza rreth Berishës, për arsye se ishte ai që nxiti, paralajmëroi dhe planifikoi dhunën kundër PD. Postimi i Enkelejd...

Berisha bën apelin e rradhës: Do të ketë protesta të fuqishme,...

Do ketë takime të fuqishme me qytetarët, gjithçka kundër narkoshtetit. Do të ketë protesta të fuqishme. Nuk mund të pajtohet më ky popull me...
SiteLock