Saturday, February 4, 2023
Home Tags Protesta ne kazakistan

Tag: protesta ne kazakistan

“Anarki” në Kazakistan! Dhjetëra persona të vrarë në përleshjet mes protestuesve...

Rrugët e Kazakistanit janë njollosur me gjak në orët e fundit teksa ende vazhdojnë përleshjet mes protestuesve dhe policisë. Dhjetëra këmbësorë hynë në sheshin...
SiteLock