Friday, January 27, 2023
Home Tags Protesta kunder vaksinimit

Tag: protesta kunder vaksinimit

Protesta kundër vaksinimit/ Me qirinj në duar, mijëra persona dalin në...

Mijëra protestues marshuan nëpër qendrën e qytetit të Vjenës me qirinj dhe drita për të kundërshtuar vaksinimin e detyrueshëm dhe masat COVID-19. Mediat e huaja...
SiteLock