Thursday, February 9, 2023
Home Tags Protesta kunder kampeve te migranteve

Tag: protesta kunder kampeve te migranteve

Dhjetëra të plagosur në Greqi në protestat kundër kampeve për migrantë

Mbi 60 vetë u plagosën - shumica e tyre policë - në përleshjet me protestuesit në ishujt grekë, Lesbos dhe Kios, të cilët kundërshtojnë...
SiteLock