Friday, January 27, 2023
Home Tags Prostitucion

Tag: prostitucion

Ushtronin prostitucion në hotel, kapen në flagrancë katër persona në Pogradec,...

Është finalizuar operacioni policor i koduar “Restart” dhe kanë përfunduar pas prangave 4 shtetas, midis tyre pronari dhe administratorja e hotelit për prostitucion. Njoftimi i...

Shfrytëzoi një 15-vjeçare si prostitutë në këmbim të shumave të mëdha...

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme shtetasin Elton D, 33-vjeç i shpallur në kërkim kombëtar. 33 vjeçari në bashkëpunim me Enea. S...

“Shfrytëzim i prostitucionit” dhe “Përdhunim”/ Vihet në pranga një shtetas i...

Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në DVP Durrës, në bashkëpunim...

U premtuan martesë vajzave rumune, por i shfrytëzuan për prostituta në...

Dy persona janë vënë në pranga të policisë, pasi kanë shfrytëzuar për prostitucion dy vajza rumune në Shqipëri. Policia njofton se shtetasit J. D.,  32...

Zbulohet skandali seksual, prostituta në Tiranë ofron të bijën e mitur...

Emisioni “Stop” publikoi këtë të martë disa kamera të fshehta ku prostitucioni, edhe pse i ndaluar në Shqipëri, ofrohet hapur. Madje me zë dhe...

Dalin detajet e rënda/ Të përfshira dhe studente, ja si vajzat...

Prostitucioni është një nga profesionet më të vjetra në botë, i cili vazhdon të ushtrohet edhe sot por në mënyra të reja. Ai njihet...

Finalizohet operacioni/ Prostitucion në qendër masazhi, pranga administratorit dhe në kërkim...

Një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit në kryeqytet është goditur ditën e sotme. Finalizohet operacioni më i fundit...

OFL troket në Kukës, Berat dhe Dibër, justifikim pasurie për 6...

Vijon Operacioni Forca e Ligjit për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda. OFL i ka...

Goditja e prostitucionit në qendrën e masazhit në Tiranë, kush ishte...

Zbulohen detaje të reja në lidhje me goditjen e bazës së prostitucionit nga ana e policisë, ku në një qendër masazhi në Tiranë kryheshin...

Goditet baza e prostitucionit në një qendër masazhi/ Arrestohet menaxheri, nën...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga menaxherin e një qendre masazhi i cili akuzohet për veprën penale Prostitucion. Sipas uniformave blu bëhet me dije...
SiteLock