Sunday, February 5, 2023
Home Tags Prorti i durresit

Tag: prorti i durresit

Porti i Durrësit/ Vinte nga Italia me 86.740 paund të padeklaruara...

Policia Kufitare në bashkëpunim me strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës dhe autoriteteve doganore, parandalojnë dhe godasin në  Port, Durrës, një rast të...
SiteLock