Monday, February 6, 2023
Home Tags Propozimi

Tag: propozimi

Monika Kryemadhi: LSI do të vijë me një lëvizje ndryshe nga...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se Komisioni i Shëndetësisë dhe Çështjeve Sociale në LSI, ka nisur analizën dhe konsultimet me grupet e interesit,...

“Ku janë paratë që morëm borxh për krizën e COVID”/ Rudina...

Deputetja Rudina Hajdari ka vënë sot në Kuvend përpara përgjegjësisë qeverinë Rama se ku i çuan paratë që morën borxh për pandeminë e koronavirusit. Me...

Propozimi në Kuvend/ 7 janari festë zyrtare e Krishtlindjeve në Shqipëri!

Data 7 janar do të jetë ditë feste zyrtare. Në Kuvend është depozituar nisma që ka për qëllim shtimin si ditë  pushimi zyrtar/feste zyrtare...
SiteLock