Saturday, January 28, 2023
Home Tags Propozime

Tag: propozime

Të rinjtë e LRI-së deklaratë për problemet e gjimnazistëve, propozime për...

Të rinjtë e LRI-së mëngjesin e sotëm kanë dhënë një deklaratë për mediat para Ministrisë së Arsimit, ku kanë ngritur zërin për problematikat e...

Mbledhja e Kryesisë/ Kadilli: U diskutuan dhe propozimet e mia për...

Në përfundim të mbledhjes së Kryesisë, një nga ish- kandidatët për kreun e PD-së, Fatbardh Kadilli tha se u diskutuan edhe propozimet e tij...

Komisioni Statutor kalon vetëm propozimet e Bashës, Bozdo: Të gjitha propozimet...

Anëtari i Komisionit të Përhershëm Statutor, Eno Bozdo tha se ky komision vendosi të kalonte propozimet e Bashës që rregullojnë dhe harmonizojnë statutin aktual....

BE propozon: Asnjë test ose karantinë për të vaksinuarit. Dritë jeshile...

“Personat e vaksinuar plotësisht, që zotërojnë dokumente në përputhje me certifikatën digjitale Covid-19 të Bashkimit Evropian, duhet të përjashtohen nga testet e udhëtimit ose...

Komisioni i Ligjeve diskuton ndryshimet në sistemin zgjedhor: Nga propozimi për...

Ditën e sotme Komisioni i Ligjeve do të marrë në shqyrtim të gjitha propozimet që janë bërë deri më tani për ndryshimin e sistemit...

Përplasjet në Këshillin Politik, Topollaj: PD bën kthesë 180 gradë

Partia Demokratike ka dërguar në tryezën e Këshillit Politik draftin për Kodin Zgjedhor që mbështetet mbi parimin e listave të hapura me 100%. Për Fabjan...

“Nuk luftohet pandemia me përhapjen e lajmeve për vdekjen”/ Vasili tregon...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sulmuar sërish kreministrin Edi Rama lidhur me menaxhimin e situatës së krijuar nga përhapja e koronavirusit. Vasili thotë se...

Koronavirusi, Meta mesazh Ramës: Duhen mirëpritur të gjitha propozimet për përballimin...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i bën thirrje qeverisë të mirëpresë e studiojë me përgjegjshmëri të gjitha propozimet konstruktive që i vijnë për përballimin e situatës...

“Nuk po më merr seriozisht”, Basha mesazh Ramës: Jeta nuk ka...

Lulzim Basha ka bërë një shënim ku tregon se sugjerimet e tij për përballimin e koronavirusit nuk po merren seriozisht nga kryeministri Edi Rama. Ai...

Zbardhen propozimet e opozitës së bashkuar për administratën zgjedhore

Opozita e bashkuar ka dalë më disa propozime sa i përket administratës zgjedhore. “KQV nuk vendos nëse një zgjedhës duhet të hyjë në QV, të...
SiteLock