Friday, January 27, 2023
Home Tags Propagande

Tag: propagande

Rreziqet që paralajmëron “bllokada” në Kuvendin e PD-së

Nga Ylli Pata Mungesa e kurajos, ndoshta e vizionit të Lulzim Bashës për të prodhuar një platformë të re politike në Kuvendin e PD-së, që...

Artan Fuga: Mbylluani telefonat!

Nga Artan Fuga Eshtë e çuditshme si infantilizohet njeriu i rritur, bëhet si fëmijë nën presionin e propagandës, të imitimit, stresit, apo nga që ka...

Puthje me duar dhe përqafime, presidenti Meta bën gjestin e pazakontë...

Presidenti Ilir Meta, e ka mbyllur intervistën në emisionin “Frontline” mbrëmejen e djeshme me një veprimi aspak të zakontë. Meta duke i puthur me dorë...

Eksperti Erion Dasho nxjerr prapaskenat e luftës kundër COVID-19 dhe i...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho ka vënë përpara përgjegjësisë Ministrinë e Shëndetësisë dhe organet kompetente për masat që janë marrë për luftën kundër...

Vetëm e vërteta duhet marrë në konsideratë në luftë kundër Coronës

Nga Rodion Ebbighausen Arma më e rëndësishme në luftë kundër Coronës është e vërteta. Këtë e tregon rasti i Kinës, ku virusi u shfaq për...

Propaganda ruse kundër Evropës në kohën e virusit Corona

Transmetuesi rus i lajmeve "Sputnik" pohon, se virusi Corona është zbuluar në Letoni, sepse "atje ka shumë biologë dhe farmacistë të talentuar". Burimet tjera...
SiteLock