Thursday, February 9, 2023
Home Tags Prone

Tag: prone

Shkodër/ Plagosi dy vëllezërit pas sherrit për tokën, arrestohet autori

Xhevahir Fikaj, 47 vjeçari i cili dyshohet se është autori i plagosjessë dy vëllezërve ditën e djeshme në fshatin Mes, është arrestuar mëngjesin e sotëm...

Qytetari denoncon Artan Lamen: Unë jam pronari me meritë shtetit, kërkojnë...

Një qytetar ka denoncuar kreun e Kasdastrës, Artan Lamen. Ai bën të ditur se firma ‘Kamza Development’ ka zaptuar më shumë sipërfaqe toke seç...

Lushnje/ Sherr për pronën mes kushërinjve, dy vëllezërit marrin çiften dhe...

Me një bilanc tragjik është mbyllur sherri për pronën mes disa kushërinjve në fshatin Garunjas të Lushnjes, ku mbeti viktimë një person dhe u...

‘Patronazhistët shpërblehen me ndërtime’, qytetari nxjerr bllof Berishën: O Sali, unë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë sërish bllof! Përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, Berisha ka publikuar një mesazh nga një qytetar virtual,...

Durrës/ Qeveria, 9 prona shtetërore në ish-Kënetë për parkun diellor

Në mbledhjen e Këshillit të Ministrave, 18 nëntor 2020, u vendos kalimi në përgjegjësi administrimi të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, të pronës shtetërore,...
SiteLock