Sunday, January 29, 2023
Home Tags Pronat e trasheguara

Tag: pronat e trasheguara

Kuvendi pranon amendamentin e dy deputetëve të PS, hiqet tatimi 15%...

Komisioni Parlamentar i Ekonomisë ka miratuar propozimin e deputetëve Sadi Vorpsi dhe Evis Kushu për heqjen e tatimit për akt dhurimi brends trungut familjar. Këtu...
SiteLock