Sunday, January 29, 2023
Home Tags Pronari

Tag: pronari

Gjendet i pajetë pronari i hotelit në Fier

Sot rreth orës 13:00, në një hotel në lagjen “8 Shkurti” Fier, është gjetur në dhomë pa shenja jete, shtetasi H. O., 55 vjeç,...

Me kallash e të maskuar në lokalin në Lezhë, policia: Kishin...

Në lidhje me një video të publikuar në media dhe rrjete sociale, ku shfaqeshin disa persona të armatosur në një lokal, në aksin e...

Goditi me sende të forta pronarin e një dyqani tek Rruga...

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia në Tiranë pasi ka goditur me sende të forta pronarin e një dyqani tek Rruga e Kavajës. Sipas informatave...

Hyri për të vjedhur, hajdutit i bie infarkt, por shpëtohet nga...

Në përpjekje për të vjedhur një shofer automjeti, një 45 vjeçar tunizian pësoi një infarkt. Ngjarja ndodhi në Brescia të Italisë. Ai u shpëtua pikërisht...

Zbardhen detaje të reja nga shpërthimi i makinës në Kamëz, kush...

Një shpërthim i telekomanduar me tritol ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz. Bëhet me dije se pronari i makinës ku ndodhi shpërthimi është...

Operacioni “Klubet e natës” në Shkodër. Arrestohet këngëtari dhe menaxheri! Shpallet...

Policia e Shtetit njofton se ka finalizuar operacionin e koduar “Klubet e natës”. “Pas një punë të mirorganizuar nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë...

Pronari dyshon se ka ende trupa nën rrënoja, sot rinisin kërkimet...

Pavarësisht se nga ekzaminimi me sensorë dhe ekipet franceze me qen dhe mjete të tjerë ka rezultuar se poshtë rrënoja nuk ka trupa të...
SiteLock