Monday, February 6, 2023
Home Tags Pronaret

Tag: pronaret

FOTO/ Nga shembja e hotelit humbi jetën babai, në pranga pronarët...

Në pranga kanë rënë edhe Dëshira Qato dhe Arben Qato pronarët e hotel “Vila Palmës” që u shëmb i gjithi nga tërmeti i 26...
SiteLock