Monday, February 6, 2023
Home Tags Pronar

Tag: pronar

Studimet tregojnë se macet i duan pronarët e vet më shumë...

Kërkimet kanë treguar se macet lidhen me pronarët e tyre njësoj si qentë. Njerëzit shpesh thonë se miku më i mirë i njeriut është qeni,...

Sherri me grushte e sende të forta/ Plagoset pronari i lokalit...

Tre persona kanë mbetur të lënduar pasi u përfshinë në një sherr me dy të tjerë. Nga burimet policore mësohet se ngjarja ka ndodhur në...

Sherri në Elbasan/ Pronari i lokalit tenton të prishë provat dhe...

Policia e Elbasanit ka arrestuar një djalë të ri, pronar i një lokali ku u masakrua me sende të forta një i ri.  Sipas informacioneve,...
SiteLock