Sunday, January 29, 2023
Home Tags Promovim

Tag: promovim

Promovohet libri “Zhvillime urbane: tradita dhe risi Rasti i Kamzës”, i...

Në mjediset e Bibliotekës së Universitetit “Aleksandër Moisiu” Durrës u promovua libri “Zhvillime urbane: tradita dhe risi Rasti i Kamzës”, i studiuesit Dr. Alfred...

Lulzim Basha flet për librin: Kam dashur ta shkruaj që 10...

Lulzim Basha ka folur për botimin e librit të tij të parë “Misioni im”. Lideri i opozitës thotë se këtë libër ka dashur ta shkruajë...

Dy libra në “ Kohën e Ardhjes”/Vatra Biblike Katolike promovim në...

“Ja, unë jam me ju deri në të sosur të botës”. Me këtë titull, u zhvillua në Muzeun Historik Kombëtar, në datë 12.12.2019, ora 17.00,...

Promovohet libri “Mbrojtja e afërt dhe mbrojtja e personave shumë të...

Fidair Berisha, trajnues për vite të tëra në Njësinë Speciale për mbrojtjen e afërt të Policisë së Kosovës, sot në Bibliotekën Kombëtare ka promovuar...

Promovohet në Suedi libri “Ylbere dashurie” i autores Sadije Aliti

Vëllimi më i ri poetik “Ylbere dashurie” - “Regnbågar av kärlek”, i poetes tetovare Sadije Aliti, i përkthyer në gjuhën suedeze, u promovua në...
SiteLock