Saturday, February 4, 2023
Home Tags Proluroria

Tag: proluroria

Akuzohet për tjetërsim pronash dhe falsifikim dokumentesh, prokuroria merr vendimin për...

Mësohet se Prokuroria ka rënë dakord që të ndahet dosja e ish-deputetit Arben Ndoka nga të pandehurit e tjerë, sepse ka kërkuar gjykim të...
SiteLock