Saturday, January 28, 2023
Home Tags Prokurorise

Tag: prokurorise

Çështja penale/ Dosja e Lulzim Bashës vijon të qëndrojë pezull në...

Datë 12 dhjetor 2019 rezulton të jetë dhe afati i fundit hetimor për këtë çështje, ku prokuroria e Tiranës brenda këtyre tre ditëve duhet...
SiteLock