Friday, March 24, 2023
Home Tags Prokuroria

Tag: prokuroria

SPAK merr vendimin për Adriatik Llallën, kërkohet dënim me burg

SPAK kërkon 2 vite burg për ish-Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla. Organi i akuzës ka kërkuar që Adriatik Llalla të dënohet me 2 vite burg...

“Është fundi i një historie tragjike”/ U akuzua për ngacmim seksual,...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e sportit. Ish-trajneri, 64-vjeçar,  i përfaqësueses amerikane të gjimnastikës, Xhon Gedert i dha fund jetës së tij...

Ekzekutimi në Komunën e Parisit që tronditi kryeqytetin/ Prokuroria: Një person...

Vrasja e Hkuran Billës ka tronditur opinionin publik. Zbardhen të tjera detaje për ngjarjen e rëndë. Prokuroria ka bërë me dije se është zgjeruar...

Dosja për Klodian Rashën, ministri i Brendshëm njofton lëvizjen e fundit

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi është shprehur se dosja për Klodian Rashën që u vra nga një efektiv policie shumë shpejt do të shkojë...

Prokuroria rrëzon policinë dhe tregon lëvizjen e radhës: Asnjë gjurmë e...

Prokuroria e Tiranës ka zbuluar se pistoleta e gjetur gati 100 metra nga vendi ku u vra Klodian Rasha, mbrëmjen e 8 dhjetorit, që...

VIDEO/ Protestuan me arkivol dhe u arrestuan, Gjykata e Durrësit merr...

Mbrëmjen e 15 Dhjetorit, gjatë protestës për vrasjen e 25 vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë, që u zhvillua në qytetin e Durrësit,...

Vrasja e Klodian Rashës, Prokuroria finalizon akuzën për policin që qëlloi...

Prokuroria e Tiranës ka zbardhur akuzën ndaj efektivit të policisë që qëlloi me armë zjarri ndaj 25-vjeçarit Klodian Rasha. Përmes një njoftimi zyrtar, Prokuroria...

Prokuroria e Tiranës merr vendimin për denoncimet e avokatit të njohur

Avokati Kujtim Cakrani, denoncoi në Prokurori Arkivin Qendror të Shtetit dhe Bankën e Shqipërisë. Prokuroria e Tiranës ka vendosur që të mos hapë hetime...

Një vit nga tërmeti tragjik, Prokuroria nis hetimet për 10 zyrtarët...

Ndërkohë që ka kaluar një vit nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit të 2019, Prokuroria e Krujës ka nisur hetimet për 10 zyrtarë të...

Ilir Meta mesazh të fortë prokurorisë, ja çfarë i kërkon të...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas pamjeve nga morgu që janë publikuar në media. Meta, i ka bërë thirrje prokurorisë që të hetojë humbjet e...
SiteLock