Saturday, January 28, 2023
Home Tags Prokuroria tirane

Tag: prokuroria tirane

Kallëzimi penal nga Bashkia Tiranë, Prokuroria thërret përfaqësues të FSHF-së

6 ditë pasi kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj paditi për shpërdorim të detyrës, falsifikim të dokumenteve dhe rrjetit kompjuterik drejtuesit e Federatës Shqiptare të...
SiteLock