Friday, January 27, 2023
Home Tags Prokuroria e tiranes

Tag: prokuroria e tiranes

Presidenti Meta: Çfarë t’u them banorëve të 5 ‘Majit’, këta falsifikojnë...

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat tha se çfarë garancie mund t’u ofrojë shteti banorëve të 5 Majit, të cilët protestojnë për...

11 vite nga protesta e ’21 janarit’, Rama: Drejtësia vonon, por...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sot, në ditën kur bëhen plot 11 vite nga protesta e 11 janarit 2011 ku u vranë katër protestues...

Një ditë pas “urdhrit” të Erdogan, Prokuroria nis hetimet ndaj gylenistëve

Prokuroria e Tiranës ka thirrur dje urgjent drejtuesit e kolegjeve turke në Shqipëri. Vetëm një ditë pas “urdhërit” të presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan...

Elisabeta Imeraj dorëhiqet nga prokurore e SPAK, zgjedh të qëndrojë në...

Prokurorja Elisabeta Imeraj është dorëhequr si prokurore nga Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit Dhe Krimit Të Organizuar. Imeraj ka zgjedhur që të qëndrojë në...

Prokuroria e Tiranës heton dy ekspertët, dyshohet se kanë bërë ekspertizë...

Dy variante të ndryshme kanë dhënë ekspertët për plumbin që i mori jetën biznesmenit Eugert Lazaj mëngjesin e 30 korrikut në një vilë luksoze...

Nis sot rrugëtimi për ngritjen e Byrosë së Hetimit, Hajnaj merr...

Nis sot rrugëtimi për ngritjen e Byrosë Kombëtare të Hetimit. Këshilli i Lartë i Prokurorisë në vendimin për emërimin e Aida Hajnajt në krye...

Dosja e plotë e basteve, si ra në grackë vëllai i...

Një hetim i nisur në 17 korrik të 2019 nga policia dhe prokuroria e Tiranës është konkretizuar në arrestimin e 115 personave në disa qytete të...

Nën hetim për videon me kokainë, kryebashkiaku i Bulqizës në Prokurorinë...

Pasi u thirr nga SPAK, kryebashkiaku i Bulqizës ka mbërritur sot në Prokurorinë e Tiranës. Nuk dihen ende arsyet pse sot Lefter Alla është paraqitur...

Drogë nga Greqia në Shqipëri, prokuroria kërkon burg për 7 të...

Prokuroria e Tiranës kërkon arrest me burg për të shtatë personat e arrestuar gjatë operacionit “Tranzit” mes tyre edhe vëllai i ish-shefit të qarkullimit...

Padia ndaj Dvoranit/ Dëshmon në Prokurori Vitore Tusha

Anëtarja e Gjykatës Kushtetuese, Vitore Tusha është thirrur në Prokurorinë e Tiranës, për të dëshmuar në pyetje për kallëzimin që presidenti Ilir Meta ka...
SiteLock