Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Prokurori

Tag: prokurori

Skandal/ Prokurorja e Shkodrës, Blerta Hamza, liroi Luvigj Shpatin që shfrytëzonte...

Nga Adriatik Doçi Segmente të drejtësisë, në rastin konkret të organit të akuzë, vijojnë të ‘amnistojnë’ shfrytëzimin dhe dhunimin sistematik të grave dhe vajave, duke...

Vrasja e Azem Hajdarit/ Prokuroria ka kërkuar 25 vite burg për...

Seanca gjyësore për konkluzionet e mbrojtjes së Izet Haxhisë në gjykimin që po i bëhet për çështjen e vrasjes së Azem Hajdarit do të...

Përdorte telefon të fshehtë për të folur me kriminelët, prova që...

Prova që vendosi vulën e përjashtimit nga sistemi i drejtësisë të prokurorit Besim Hajadarmataj ishte ajo e paraqitur ditën e fundit, para vendimit në...

Çuçi përmendi lirimin e Edison Begajt, reagon Gjykata e Vlorës

Pas deklaratave të ministrit të Brendshëm Bledi Çuçi i cili shigjetonte drejtësinë në lidhje me të liruarit dhe duke sjellë në vëmendje rastin e...

U arrestua për korrupsion, prokurorit Sali Hasa i gjenden euro dhe...

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga dosja e Prokurorit të Sarandës Sali Hasa. Burime për ABC bëjnë me dije se gjatë kontrollit...

Goditet grupi shqiptar i trafikut të drogës, aktiv që në 2015!...

Detaje të tjera janë zbuluar nga grupi shqiptar i trafikut të kokainës që është goditur ditën e sotme në Tiranë. Sipas prokurorisë 2 drejtuesit...

Rekomandimet për luftën kundër kriminalitet, Çela: Drejtuesit e prokurorive t’i vlerësojnë...

Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela, i konsideroi "sfidë" vlerësimin e performancës së prokurorive për zbatimin e rekomandimeve të qeverisë për luftën ndaj kriminalitetit 2021. I...

Krimet zgjedhore, Prokuroria e Përgjithshme publikon të dhënat zyrtare, ja sa...

Prokuroria e Përgjithshme ka bërë publike të dhënat për veprat penale të kryera para dhe gjatë zgjedhjeve të 25 prillit. Prokuroria bën me dije se...

Aeroporti i Rinasit del me njoftim publik: Anulohen fluturimet për paraditen...

TIA ka njoftuar në faqen zyrtare anulimin e fluturimeve të paradites së sotme, ndërkohë që ende nuk ka asnjë vendim për fluturimet e orëve...

Meta e Berisha në ekstazë, pse Shqipëria do i paguajë 110...

Ilir Meta e Sali Berisha, bashkë me mediet e tyre, kanë kaluar në ekstazë, pas lajmit të publikuar nga VOA, se Shqipëria e ka...
SiteLock