Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prokuroret e spak

Tag: prokuroret e spak

Akuzat për prokurorët e SPAK-ut, reagon KLP: Janë njerëzit më të...

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka reaguar pas akuzave të PD-së dhe disa medieve për disa prej prokurorëve të SPAK-ut. Deklarata e plotë e KLP-së Këshilli...
SiteLock