Thursday, January 26, 2023
Home Tags Prokurore shba

Tag: prokurore shba

Buta Biberaj, shqiptarja që sot i fitoi zgjedhjet për prokurore në...

Demokratja Buta Biberaj fitoi zgjedhjet për postin e prokurorit në prefektuaren Loudon, Virginia. Në garë ishin Buta Biberaj e cila fitoi 52,303 vota (49.5%), dhe...
SiteLock