Monday, February 6, 2023
Home Tags Prokuror

Tag: prokuror

Vettingu, KPA konfirmon në detyrë Anita Jellën, kryeprokurore e Durrësit

Komisioneri Publik ankimoi konfirmimin në KPA të Anita Jellës, KPA la në fuqi vendimin. Konfirmohet në detyrë Anita Jellën, kryeprokurorja e Durrësit. Kush është Anita Jella? Anita Jella...

Imeraj debat me Bardhin pas sekuestrimit të serverave dhe kamerave në...

Prokuroria dhe policia kanë marrë në dorë godinën e Partisë Demokratike për të hetuar të gjitha rrethanat e protestës që degjeneroi në dhunë ndaj...

Arrestohet në Tiranë ish-futbollisti/ U zbulua nga përgjimet e SPAK në...

Arrestohet nga policia në Tiranë ish-futbollisti i ekipit “Bistrica”, shpallur në kërkim nga Gjykata e Posaçme së Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin...

Mori 2 mijë euro për të liruar nga qelia të pandehurin,...

“ABC” ka zbardhur detaje të reja nga arrestimi i drejtuesit të Prokurorisë së Kukësit Edmond Karriqi me akuzën e korrupsionit. Një burim nga grupi hetimor i tha...

Fishek në zyrë, kërcënohet prokurori i Përmetit

Prokurori i Përmetit Asllan Bajrami është kërcënuar nga persona të paidentifikuar. Ai ka bërë kallëzim në polici, ku ka thënë se në dritaren e zyrës...

Prokurori i Përgjithshëm kërkon nisjen e hetimeve për 3 prokurorë të...

Prokuroria e Përgjithshme i ka kërkuar Inspektorit të Lartë të Drejtësisë nisjen e procedurës së inspektimit për hetimin e shkeljeve individuale të kryera në...

Shpërthimi me tritol te Komuna e Parisit, makina është në pronësi...

Zbardhen detaje të reja nga shpërthimi i makinës tip “Benz”, mbrëmjen e sotme te “Komuna e Parisit”, në Tiranë. Mësohet se mjeti i shpërthyer i...

U vu nën hetim për shkelje të disiplinës, prokurori flet pas...

Prokurori Shkëlqim Kokona i ftuar pasditen e djeshme në emisionin “Me Xhaxhiun” ka komentuar përplasjen me prokurorin e Përgjithshëm Oslian Çela, i cili kërkoi...

Ndodh për herë të parë/ Olsian Çela kërkon hetimin e prokurorit...

Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela, i ka kërkuar Inspektorit të Lartë të Drejtësisë, hetimin e prokurorit të Pogradecit, Shkëlqim Kokona. Sipas Prokurorit të Përgjithshëm, Shkëlqim...

Gjyqi për Klevis Balliun/ Avokati i revoltuar: Si mund të bëhet...

Seanca gjyqësore për ish-deputetin Klevis Balliu është shtyrë sepse është ndërruar prokurori i çështjes 24 orë më parë. “24 orë para është ndërruar prokurori. Si...
SiteLock