Friday, January 27, 2023
Home Tags Projektligjet

Tag: projektligjet

Sot Kuvend/ Diskutime për paketën fiskale dhe projektbuxhetin 2022

Sot në Kuvend diskutimet do të jenë të fokusuara tek paketa fiskale dhe projektbuxheti i vitit 2022, që është miratuar parimisht në komisionet parlamentare....
SiteLock