Saturday, January 28, 2023
Home Tags Projekti

Tag: projekti

Projekti i Unazës së Madhe të Tiranës, Ministrja e Infrastrukturës: Kur...

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku tha sot në Kuvend se me përfundimin e projektit të Unazë së Madhe të Tiranës, i gjithë kryeqyteti do...

Rama njofton se projekti i rradhës ‘Lungomare 3’ do të nisë...

TIRANË– Kryeministri Rama ka njoftuar se në muajin janar do të nisë projekti për ‘Lungomare 3’. Përmes një postimi në Facebook, kreu i qeverisë...

Shpronësime të reja për projektin TAP/20.1 milionë lekë për pronat në...

Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin për shpronësimin, marrjen në përdorim të përkohshëm, për periudhën 6 (gjashtë) deri 12 (dymbëdhjetë) muaj dhe vendosjen e...

Gjermania kundërshton ligjin e SHBA-së për projektin Rrjedha Veriore 2

Gjermania ka kundërshtuar legjislacionin e miratuar nga Shtetet e Bashkuara, që do të vendosë sanksione ndaj kompanive që punojnë në ndërtimin e gazsjellësit Rrjedha...

Behgjet Pacolli zbulon projektin si do të jenë banesat që do...

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli ka dhënë lajmin për përfundimin e projektit për ndërtimin e shtëpive në Thumanë për banorët e prekur...
SiteLock