Monday, February 6, 2023
Home Tags Projektbuxheti 2022

Tag: projektbuxheti 2022

Rama: Buxheti 2022 sjell transformim, trefishojmë ndihmën sociale për familjet në...

Sot në Kuvend diskutimet janë të fokusuara tek paketa fiskale dhe projektbuxheti i vitit 2022, që është miratuar parimisht në komisionet parlamentare. Ky projektbuxheti...

Sot Kuvend/ Diskutime për paketën fiskale dhe projektbuxhetin 2022

Sot në Kuvend diskutimet do të jenë të fokusuara tek paketa fiskale dhe projektbuxheti i vitit 2022, që është miratuar parimisht në komisionet parlamentare....

Miratohet projekti buxheti 2022 dhe paketa fiskale me votat e mazhorancës

Komisioni i Ekonomisë ka miratuar në parim projektbuxhetin 2022 dhe paketën fiskale. PD votoi kundër. Miratohet me votat e mazhorancës Projektligji për TVSH,  Projektligji për...
SiteLock