Friday, January 27, 2023
Home Tags Projekt

Tag: projekt

Hekurudha Durrës-Tiranë me degëzim në Rinas: Për 12 minuta nga qendra...

Kryeministri Edi Rama mikpriti sot në Tiranë, presidenten e Komisionit Europian, Ursula Von Der Leyen, me të cilën e nisi axhendën e kësaj vizite,...

Kryebashkiakja Sako: Projekti Bashki të Forta, bashkëpunimi i frytshëm që kemi...

Nëpërmjet një statusi në Facebook Kryebashkiakja e Durrësit Znj.Emiriana Sako zhvilloj një takim me menaxherin e projektit Bashki të Forta. Postimi i plotë: Së bashku me...

Bashkia e Durrësit anulon tenderin për projektin “Veliera”: Ka gabime dhe...

Bashkia e Durrësit ka anuluar tenderin për projektin “Veliera”, procedurat e të cilit i hapi në muajin tetor dhe më 8 nëntor pritej të...

“Katrori i Pushtetit”, me trajtimin e problemeve të shoqërisë sonë dhe...

“Katrori i Pushtetit” është seriali më i ri shqiptar, me trajtimin e problemeve të shoqërisë sonë. Në role me një kast aktorësh të talentuar...

Dy Satelitë në orbitë/ Rama: E kam thënë seriozisht, është projekt...

Kryeministri Edi Rama ka folur sërish për satelitët që do të dërgojë në Orbitë. I ftuar në emisionin ‘Now’ në Euronews, ai tha se...

“Një tjetër ëndërr drejt realizmit”/ Rama poston projektin 3D të Automotoparkut...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke publikuar me pamjet 3D të Automotoparkut ultromdern të Elbasanit. Ky automotopark të realizohet për...

Automotoparku i parë po projektohet në Elbasan, Blendi Gonxhe: Formula 1...

Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimeve të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhja ka shpërndarë në llogarinë e tij në Facebook një plan të qeverisë për ndërtimin...

Me pamje nga kampusi i Universitetit Bujqësor, Rama uron një ditë...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me publikimin e pamjeve nga kantieri i Kampusit të Universitetit Bujqësor. Me pamje panoramike të kampusit...

Ndërtesat më të bukura në botë (FOTO)

Festivali Botëror i Arkitekturës ka zbuluar listën të finaliste të ndërtesave dhe projekteve të reja më të mira nga e gjithë bota. Lista përfshin projekte...

Vajza e Dritan Hoxhës në gjurmët e të atit: Shumë shpejt,...

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku zgjedh të jetë shumë aktive, ndërkohë që...
SiteLock