Sunday, January 29, 2023
Home Tags Projekt-buxheti 2020

Tag: projekt-buxheti 2020

Ina Zhupa për projekt buxhetin e Bashkisë Tiranë: Vazhdojnë synimet për...

Zëdhënësja e PD Ina Zhupa me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar për projekt buxhetin e vitit 2020 të Bashkisë së Tiranës. Postimi...

Projektbuxheti 2020/ Ministrja Denaj: Synohet krijimi i 35 mijë vendeve të...

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, prezantoi në parim Projektbuxhetin 2020 në Komisionin Parlamentar të Veprimtarive Prodhuese, Tregtisë dhe Mjedisit. Përpara deputetëve të komisionit,...
SiteLock